KoKoA – Koulutetut kokemusasiantuntijat ry hallitus 2020-2022

Laittamalla sähköpostin osoitteeksi hallitus@kokemusasiantuntijat.fi  kaikki hallituksen jäsenet vastaanottavat sen samalla.

Puheenjohtaja Riikka Nieminen

puheenjohtaja@kokemusasiantuntijat.fi

 044-5550910

 

Sihteeri: Pia Rainio:

sihteeri@kokemusasiantuntijat.fi

Jäsensihteeri: Pia Rainio

jasensihteeri@kokemusasiantuntijat.fi

Varapuheenjohtaja: Katri Salmi

varapuheenjohtaja@kokemusasiantuntijat.fi

Aluekoordinaattori: Katri Salmi

aluekoordinaattori@kokemusasiantuntijat.fi

Vara-aluekoordinaattori: Iris Hietamäki

vara-aluekoordinaattori@kokemusasiantuntijat.fi

Rahastonhoitaja: Iris Hietamäki

rahastonhoitaja@kokemusasiantuntijat.fi

Tiedotustiimi:

tiedotus@kokemusasiantuntijat.fi