Siirry suoraan sisältöön

Jos asia koskee kokemusasiantuntijan tilaamista tai koulutuksia niin tutustu yllä oleviin linkkeihin!

Vastaamme pääosin vain sähköpostitse.

Olemme vapaaehtoisten työllä toimiva organisaatio, pyrimme vastaamaan pikimmiten.

Valitse alla olevasta listasta ja ole yhteydessä!

Aluevastaavien jälkeen löydät hallituksen yhteystiedot!

Lähetä sähköpostia koko hallitukselle:

hallitus@kokemusasiantuntijat.fi

Jäsensihteeri, kaikki jäsenyyteesi liittyvät asiat: jasensihteeri@kokemusasiantuntijat.fi



Etelä-Karjala :


Etelä-Pohjanmaa: 

etela-pohjanmaa@kokemusasiantuntijat.fi


Keski-Uusimaa:

keski-uusimaa@kokemusasiantuntijat.fi


Kymenlaakso:

kymenlaakso@kokemusasiantuntijat.fi


Länsi-Uusimaa:

lansi-uusimaa@kokemusasiantuntijat.fi


Pirkanmaa, Tampere:

pirkanmaa@kokemusasiantuntijat.fi




Pohjois-Savo:

pohjois-savo@kokemusasiantuntijat.fi




Varsinais-Suomi, Salo:

salo@kokemusasiantuntijat.fi


Åland:

aland@kokemusasiantuntijat.fi

Hallitus

Puheenjohtaja: Riikka Nieminen

Varapuheenjohtaja: Hilkka Jokela

Jäsensihteeri: Pia Rainio

Sihteeri: Pasi Parpala

VARSINAISET JÄSENET:

Reetta Nenonen

Harri Pirttimäki

Sakari Salovaara

Markku Forsström

Riikka Antila

VARAJÄSENET:

Sami H.

Laura Nuutinen

Timo Kangasniemi

Anne Antikainen

Tia Redsven

MUUT LUOTTAMUSTOIMET

Tiedottaja: Janika Torvinen

Yhdistysrekisterinumero: 208.920

Y-tunnus 2691340-6

KoKoA-Koulutetut Kokemusasiantuntijat ry / KoKoA – Föreningen för Utbildade Erfarenhetsexperter rf

Perustamiskokous pidettiin 27.6.2012 Tampereella, mukana oli kokemusasiantuntijoita Mielen avaimesta ja Pohjanmaalta. Yhdistys rekisteröitiin 30.10.2012.